23 lutego, 2017 Rzepka

WITAJCIE!

Huh… udało się! Po wielu miesiącach przymierzania się i ciągłego obiecywania sobie w końcu to zrobiłem. Oto i moje dzieło czyli nowiusieńka strona www od Rzepki, dla Rzepki o Rzepce 😉  a dokładnie to o moim fotografowaniu lotnictwa ale nie tylko, i to zdecydowanie nie tylko! 

Co znajdziecie na stronie?

Mnóstwo zdjęć lotniczych z wielu dużych europejskich pokazów lotniczych jak również naszych polskich pikników tych bardziej jak i mniej znanych. Oczywiście nie zabraknie także galerii naszych wspaniałych baz lotniczych, w których również miałem przyjemność gościć. Postaram się aby poza zdjęciami od czasu do czasu pojawiło się jakieś słówko dotyczące danej imprezy i w tym celu właśnie pojawił się blog, w tym miejscu muszę napisać, że nigdy nie uważałem się za jakiegoś wybitnego pisarza a prawdę mówiąc zawsze twierdziłem całkiem odwrotnie. Dlatego bardzo mile widziane są Wasze komentarze, opinie. Konstruktywna krytyka baaaardzo mile widziana! Wiele nauki przede mną i jestem tego świadom czy świadomy? 🙂

Lotnictwo to oczywiście nie jedyna „specjalizacja” mojej strony www postaram się zamieszczać również galerie głównie związane z fotografią dynamiczną/sportową bo to tematyka w której czuje się najlepiej ale nie zabraknie również krajobrazu czy portretu, może uda się czasem przyfocić coś sensownego.
Być może w którymś momencie uda mi się osiągnąć taki poziom wiedzy w danym temacie, że będę mógł się z Wami podzielić tą wiedzą. Jeśli się uda od czasu do czasu postaram się pokazać Wam jakiś poradnik, tutorial czyli tak zwane DIY (Do It Yourself).
Zapewne pojawią się również wpisy zupełnie nie związane z fotografią ale od czego mamy kategorie wpisów? 🙂 Mam więc nadzieję, że z czasem blog będzie się wypełniał i znajdziecie tutaj wiele ciekawych treści.

Zapraszam!

To chyba tyle tytułem wstępu, zainteresowanych rozwojem strony/bloga zapraszam na Facebooka gdzie na bieżąco będę informował o nowościach na stronie.

, ,

Comment (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *