6 lipca, 2017 Rzepka

TEST FOTOOBRAZU OD SAAL DIGITAL

To już kolejny raz kiedy mam okazję przetestować produkt firmy Saal-Digital. Była już fotoksiążka tym razem do testów trafił fotoobraz! Miałem szansę już kilkakrotnie korzystać z usług firmy Saal, na początku był to kalendarz, następnie fotoksiążka i za każdym razem byłem bardzo zadowolony z efektów. W związku z czym widząc możliwość przetestowania kolejnego produktu nie omieszkałem nie skorzystać. Zwłaszcza, że duże wydruki z którymi miałem styczność nie zawsze spełniały moje oczekiwania.

Wybór padł na footobraz o wymiarach 50x70cm, wykonany na aluminiowej płycie kompozytowej o gr. 3mm czyli tzw. „Dibond”

Dibond

Cena takiego obrazu to 279 zł co nie jest małą kwotą, zwłaszcza że obraz zamówiłem bez mocowania które można zamówić za dodatkową dopłatą. Jednak jakość i sposób realizacji w duuuużym stopniu usprawiedliwia cenę.
Jakość, kolory, ostrość wszystko na najwyższym poziomie! W dodatku w procesie zamawiania pomaga nam specjalna, prosta w obsłudze aplikacja od producenta.

Czas realizacji…

Obraz zamówiony w poniedziałek, późnym wieczorem. Wtorek po południu paczka już została wysłana. Nadszedł kolejny poniedziałek, paczka jest u mnie 🙂 I choć w poprzednich testach paczkę dostałem nieco szybciej to i tak biorąc pod uwagę wysyłkę z Niemiec wynik jest naprawdę dobry, co zresztą „leży” po stronie firmy kurierskiej. Sam fotoobraz powstał w ekspresowym tempie.

Tytułem podsumowania, jestem bardzo zadowolony z możliwości przetestowania kolejnego produktu, który w zupełności spełnia moje oczekiwania. Polecam! 🙂

Fotoobraz 50×70

  • Udostępnij:
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *